Yerli otomobil Togg ve Hopi’den iş birliği

Togg açıklamasına nazaran, akıllı aygıtlar etrafında kullanıcı odaklı hizmetler sunarak bir teknoloji ve ekosistem sağlayıcısı olma misyonuyla yola çıkan Togg ile Hopi, güçlerini birleştiriyor.

Kullanıcılara kesintisiz bir tecrübe yaşatmak için niyet mektubu imzalayan Togg ve Hopi, hizmetlerini karşılıklı olarak entegre edecek.

“Yeni jenerasyon teknolojilerle kullanıcılara inançlı, süratli ve etraf dostu hizmetler sunacağız”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Togg Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Gürcan Karakaş, tecrübe cihanını yeni teknolojilerle genişleten Hopi ile iş birliği yapmaktan memnunluk duyduklarını söz etti.

Akıllı aygıtı tasarlarken, muhtaçlık duyacağı iş modelleriyle bir arada o ekosistemi kurmak için de iş birliklerini sürdürdüklerini belirten Karakaş, “Yeni kuşak teknolojilerle kullanıcılarımıza inançlı, süratli ve etraf dostu hizmetler sunmanın yollarını geliştiriyoruz. Bu seyahatte bizim üzere yeni jenerasyon teknolojileri kullanıcı tecrübesinin merkezine koyan şirketlerle yaptığımız iş birlikleri çok değerli. Hopi ile kullanıcılarımıza eşsiz bir tecrübe yaşatacağımıza inanıyoruz.” tabirlerini kullandı.

Hopi, Togg’un perakende kesimindeki pazarlama teknolojisi iş ortağı oldu

Hopi CEO’su Yalın Özcan da Togg’un, perakende dalındaki pazarlama teknolojisi iş ortağı olmaktan gurur duyduklarını tabir ederek, şunları kaydetti:

“Hopi, 14 milyonu aşkın kullanıcısı için bir alışveriş uygulaması olarak bilinmesinin yanı sıra 300’den fazla iş ortağı için de bir pazarlama teknolojileri şirketi olarak çalışıyor. Togg ekosistemine de sahip olduğumuz güçlü bilgi, kullanıcı ve iş iştirakleri ağımızla dahil olacağız.

Kullanıcılarımız, hiper şahsileştirilmiş özel teklif ve kampanyaları Togg’un mobilite ekosistemi içinde görebilecekler. Ayrıyeten lokasyon bazlı çalışacak olan güçlü teknolojik alt yapımız sayesinde, navigasyon üzerinden şahsileştirilmiş teklifler işaretlenerek kullanıcının eşsiz Togg tecrübesine Hopi imzasını da atmış olacağız. Öteki taraftan reklam teknolojileri alanındaki yetkinliklerimizle de Togg’un yanında olduğumuzu söylemekten memnunluk duyuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir